O nás

Kdo jsme?

Společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o. představuje průmyslového distributora, který zprostředkovává svým obchodním partnerům speciální jednicové a režijní materiály a zboží podle jejich individuálních přání a potřeb.

Svým zákazníkům nabízíme komplexní obsloužení v rámci režijní spotřeby a praxí prověřené zboží v objemu téměř 8 000 položek.

Poskytujeme kvalitní, komplexní, rychlé, spolehlivé a dlouhodobé služby těm firmám, které si uvědomují, že dokonalé zabezpečení režijních materiálů je znakem moderních evropských společností.

Naše motto:

„Řempo - partner pro firmy, řemesla a hobby“.

Jsme spolehlivým partnerem na českém trhu v distribuci jednicových a režijních materiálů.

Proč nakupovat u nás?

Společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o. je ekonomicky silná a dynamicky rostoucí firma, které preferuje dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci se svými obchodními partnery již od roku 1948.

Využíváme vlastní, jedinečné a spolehlivé know-how, které se opírá o náš neustálý kontakt s výrobní praxí našich zákazníků. Čerpáme také ze zkušeností a schopností našeho stabilního týmu zdatných a odborně fundovaných pracovníků.

Náš bezkonkurenčně široký sortiment zboží, služeb a řešení dokáže komplexně uspokojit všechny potřeby našich obchodních partnerů v oblasti distribuci jedincových a režijních materiálů.

Na veškerý prodávaný sortiment se vztahují certifikáty a prohlášení o shodě dle platných právních norem.

Podporujeme prodej zboží a služeb především od českých renomovaných výrobců, kteří splňují náročné požadavky na kvalitu a trvanlivost produktu. Naše zahraniční dodavatele si pečlivě vybíráme, abychom udrželi vysoký standard kvality.

Historie a tradice

Počátky vzniku společnosti se začaly psát v roce 1948, kdy jako národní podnik zajišťoval distribuci řemeslnických potřeb. Koncem 80. let čítal podnik 2600 zaměstnanců pracujících v sedmi odštěpných závodech a disponoval téměř 76 000 cenovými položkami výrobků. Podnik tvořil po celá desetiletí významný hospodářský článek a zásoboval malé a střední výrobní podniky a výrobní družstva režijními materiály.

Po roce 1989 docházelo k neustálým změnám ve struktuře organizace. V roce 1990 se firma změnila na státní podnik.

V období od roku 1990 do roku 1995 procházela firma kupónovou privatizací a následně celou restrukturalizací, jejichž výsledkem bylo založení akciové společnosti ŘEMPO, a.s. Jako samostatná firma ŘEMPO VEGA, s.r.o. vznikla 5. 11. 1997 vyčleněním ze státního podniku ŘEMPO, a.s.

Firma tak navazuje na více jak šedesátiletou tradici a specializuje se na distribuci režijních a technických materiálů. Právní podoba podniku je společnost s ručením omezeným, jejímž majoritním vlastníkem je Ing. Miroslav Kurka. Společnost je ovládána ryze českým kapitálem v základní výši 6 000 000 Kč.

V roce 1998 navázala firma spolupráci s finančním koncernem PROSPERITA holding a.s., který sdružuje celou řadu prosperujících českých firem např. ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž, Řempo Lyra s. r. o. Olomouc a Ostrava, ŘEMPO CB České Budějovice, a.s., ad.

Reference

Společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o. obsluhuje řadu velkých zákazníků z různých odvětví. Mezi nejvýznamnější lze zařadit:

        OHL ŽS, a.s.

       www.ohlzs.cz

        

VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.

           www.veoliavoda.cz

     ČSAD Invest, a.s.

      www.csadinvest.cz

     

 

   Šroubárna Kyjov, spol. s.r.o.

             www.sroubk.cz

               

                   

                    METRA BLANSKO a.s.

                        www.metra.cz

         

              Z-GROUP a.s.

          www.steel-holding.cz

     

        

       Nová Mosilana, a.s.

         www.mosilana.cz

             

                      PENAM, a.s.

                     www.penam.cz

        

           MAGNETON a.s.

           www.magneton.cz

     
Čekejte prosím...