Všeobecné obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí níže uvedeným nákupním řádem, platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží kupující potvrzuje závaznost své objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Objednávka je závazná pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

 

Objednávat zboží lze telefonicky, faxem, e-mailem nebo internetovým formulářem na stránkách www.rempo-vega.cz. 

Při objednání zboží přes internet je nezbytně nutné, abyste uvedli telefonický kontakt. Tento kontakt předáváme přepravní společnosti pro zlepšení kvality dodání zboží. Pokud telefonní číslo neuvedete, Vaše objednávka nemusí být vyřízena.

 

Storno objednávky

Ze strany kupujícího:
Objednávku nebo její část lze stornovat telefonicky, faxem, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především nákladů spojených s expedicí zboží.

Ze strany prodávajícího:
Prodejce má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo se stane nedostupné na trhu v ČR, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude kupující informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena.

 

Dodání zboží

Zboží je možné zaslat na adresu v České republice službou spediční společností PPL, které se hradí, nebo vyzvednout v prodejně. Zboží je také možné po domluvě zavést firemními vozidly za podmínek, že se místo doručení nachází na trase firemního rozvozu.

Dle dostupnosti produktů a provozních možností prodejce je zboží dodáváno obvykle od 2 do 7 pracovních dní, v případech zakázkové výroby je dodací lhůta delší. U méně běžného zboží nemůže být lhůta 2-7 pracovních dní zaručena, neboť závisí na našich dodavatelích (výrobcích). V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může kupující stornovat objednávku telefonicky, faxem nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany.

Doprava, balné

Cena balného je 0,- Kč (je obsažena v ceně přepravného).

Cena přepravného je zobrazena v Ceníku dopravy.

Při obsáhlejší objednávce, kdy část zboží je skladem a část se musí objednávat, si prodávající stanovuje limit, pokud není dohodnuto jinak, expedovat zboží až nad cenou 3000,- nebo si kupující smluví s prodávajícím expedici zboží po více částech a účtuje se mu tak poštovné vícekrát.

Způsoby platby

Není-li ve smlouvě uvedeno jinak, hradí kupující za zboží platbou.

 

Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží  je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

 

Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží, výměna velikosti

U zboží zakoupeného (jakýmkoliv způsobem) v naší společnosti má nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu (dodacího listu). Následně bude kupujícímu převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí. Totéž se vztahuje i na výměnu velikosti, kdy má kupující právo na její výměnu za jinou velikost, nikoli však za jiný produkt.

V případě vrácení zboží či výměny velikosti je kupující povinen nejprve informovat prodejce a poté zaslat zboží zpět.Zboží nelze vracet na dobírku.

Veškeré zboží, které bude zasláno zpět z důvodu vrácení či výměny velikosti, je potřeba zaslat na adresu: 
ŘEMPO VEGA, s.r.o., Skopalíkova 2354/47A, 767 01 Kroměříž.

Odpovědnost za správnost údajů

Informace na našich webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran (dodavatelů, výrobců) a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Prodejce tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu. To se týká například gramáže tkanin nebo úpletů oděvů, pořípadě hmotnosti výrobků které se mohou měnit při zachování stejných užitných vlastností.

Tolerance rozměrů hotových výrobků je přípustná v rozmezí ±5%. Změna barev a rozměrů po údržbě dle předepsaných pokynů je v toleranci odpovídající požadavkům příslušné normy pro konkrétní výrobek.

U výrobků s nadměrnými rozměry může být cena zvýšena z důvodu vyšších pořizovacích nákladů.

Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyly-li tyto informace na přání kupujícího následně písemně potvrzeny ze strany prodejce.

Zacházení s osobními údaji

Prodejce bude používat zadané údaje (jméno, heslo, email, telefonní číslo) pouze pro realizaci objednávky, převážně pakl pro přepravní službu. Tato data nebudou bez ohlášení poskytnuta třetí osobě.

Čekejte prosím...