Poskytujeme vám tyto služby:

Náhradní plnění

Na základě změn v zákoně č. 435/2004 Sb. je společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o. aktuálně jedna z mála, která je schopna pro své zákazníky poskytnout tzv. náhradní plnění.

Pro splnění tzv. povinného podílu musí zákazník, který zaměstnává více jak 25 zaměstnanců, buď zaměstnat osoby se zdravotním postižením v poměru minimálně 4% k celkovému počtu zaměstnanců, nebo odebrat výrobky či služby od zaměstnavatelů s více než 50 % zaměstnanci se zdravotním postižením, anebo odvést do státního rozpočtu 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou osobu se zdravotním postižením.

Veškeré informace o možnosti náhradního plnění v roce 2015 Vám rádi zodpovíme na tel. 737 207 855, nebo na e-mailu obchod@rempo-vega.cz.

 

Potisk, výšivka/nášivka

Zboží zakoupené u nás Vám můžeme potisknout, vyšít nebo opatřit nášivkou. Vzhled výšivky či potisku je nutné dodat buď v digitální podobě, tištěné podobě nebo lze zhotovit podle předloženého vzorku. Rozsah je limitován velikostí potisknutelné plochy na zboží (výšivka ani potisk nemohou být zhotoveny přes švy). Pro zhotovení je nutné sdělit velikost, počet a barevné provedení.

Při objednání potisku nebo výšivky je nutná platba zboží předem, pokud není domluveno jinak. Cena je stanovena dle individuální kalkulace. V případě jakékoliv nejasnosti nás prosím kontaktujte.

Čekejte prosím...